Hakkımızda

Oli semolina

Uluslararası standartlarda büyümeyi hedefleyen bir kuruluş olarak,araştırma ve geliştirmeye önem vermekteyiz. Hızla gelişen ve büyüyen dünya pazarlarında,Oli Semolina olarak kaliteli, güvenli ve zamanında teslim anlayışını dürüstlük ilkesi üzerine inşa ederek Pazar payımızı gün geçtikçe büyütüyoruz. 2011 yılında üretime başlayıp, günlük 450 ton mısır irmiği,mısır unu üretim kapasitesine sahibiz. Üretimimizin tamamını ihraç etmekteyiz.

Avrupa, Asya, Ortadoğu pazarlarında global ticaret ahlakını benimseyerek pratikte ve teorikte daima bölgede ilk olmanın sorumluluğuna sahibiz.

Ürünlerimizin standartlarını belirlemede empati kurarak insan odaklı ve çevre duyarlılığını önemsiyoruz. Daha hassas yaklaşarak yaşanılabilir bir dünya için kurumsal katkı sunmayı önemsemekteyiz.Firmamızın işleyen dinamiklerini ileri teknolojilerle geliştirerek, israfı önlemek ve standartları üst seviyelere çıkarmak için R&D çalışmalarımızla dünya normlarına uyumluluğunu gözeterek üretimlerimizde ivme kazandırmaktayız. İlkeli kazanç ve kontrollü büyüme ile, istihdam ve bölgesel kalkınmaya katkı sunmayı bölgemiz için istiyoruz ve ülkemiz için önemsiyoruz.